|
|
Photo By Mitchell Roetting | Airline PRIVATE | Aircraft Honda HA-420 |
|---|---|---|---|
| Registration N120HF | Airport LUK • View | Upload Date 12/16/2023 | Photo Date 12/13/2023 |
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Bombardier Challenger 350 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N819JR |
| Views | 14684 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cirrus Vision Jet |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N817GW |
| Views | 14468 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Dassault Falcon 7X |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N2016A |
| Views | 14569 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna Citation Latitude |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/22/2022 |
| Registration | N63TM |
| Views | 14328 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna Citation 525 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/22/2022 |
| Registration | N865JB |
| Views | 15409 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna 680 Citation Sovereign |
| Airport | IAD |
| Photo Date | 11/25/2022 |
| Registration | N342QS |
| Views | 14258 |
© 2026 Edwin Sims
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Beechcraft Premier |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/22/2022 |
| Registration | N189K |
| Views | 13616 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna 680 Citation Sovereign |
| Airport | IAD |
| Photo Date | 11/25/2022 |
| Registration | N342QS |
| Views | 14589 |
© 2026 Edwin Sims
| Airline | Private |
| Aircraft | Airbus H145 |
| Airport | JRA |
| Photo Date | 11/26/2022 |
| Registration | N141NE |
| Views | 18725 |
© 2026 NewYorkAviationSpotter
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Bombardier Challenger 350 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N819JR |
| Views | 14684 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cirrus Vision Jet |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N817GW |
| Views | 14468 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | FlexJet |
| Aircraft | Bombardier Challenger 350 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N579FX |
| Views | 14853 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Dassault Falcon 7X |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N2016A |
| Views | 14569 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | NetJets |
| Aircraft | Cessna Citation 700 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/13/2022 |
| Registration | N814QS |
| Views | 12039 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | Lunken Flight Training Center |
| Aircraft | Cessna 172 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/22/2022 |
| Registration | N21LF |
| Views | 14209 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna Citation Latitude |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/22/2022 |
| Registration | N63TM |
| Views | 14328 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | ATP |
| Aircraft | Piper PA-44 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/22/2022 |
| Registration | N2236D |
| Views | 10849 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna Citation 525 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 11/22/2022 |
| Registration | N865JB |
| Views | 15409 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Embraer E-135BJ |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/01/2022 |
| Registration | N32SF |
| Views | 12001 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | surefly manned rotor |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/01/2022 |
| Registration | N834LW |
| Views | 12143 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Pilatus PC-12 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/01/2022 |
| Registration | N777JZ |
| Views | 14403 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna Citation 560 Encore |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/01/2022 |
| Registration | N521VP |
| Views | 14345 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Gulfstream IV |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/01/2022 |
| Registration | N917VZ |
| Views | 14711 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Gulfstream V |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/01/2022 |
| Registration | N154MH |
| Views | 15328 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Bulldog MDL 120 |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/01/2022 |
| Registration | N540BD |
| Views | 11416 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | Ultimate Air Shuttle |
| Aircraft | Dornier 328 JET |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/03/2022 |
| Registration | N411FJ |
| Views | 17031 |
© 2026 Mitchell Roetting
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna 700 Sovereign |
| Airport | LUK |
| Photo Date | 12/04/2022 |
| Registration | N50MG |
| Views | 11916 |
© 2026 Mitchell Roetting