|
|
Photo By Charlie Beckner | Airline USAF - United States Air Force | Aircraft Northrop T-38 Talon |
|---|---|---|---|
| Registration 63-8218 | Airport PIT • View | Upload Date 02/16/2024 | Photo Date 11/12/2023 |
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | General Dynamics F-16 Fighting Falcon |
| Airport | LCK |
| Photo Date | 06/14/2024 |
| Registration | THUNDERBIRD 1 |
| Views | 11967 |
© 2026 Noah Zimmerman
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | General Dynamics F-16 Fighting Falcon |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/25/2024 |
| Registration | 91-0395 |
| Views | 10630 |
© 2026 Jeroen stroes
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Rockwell OV-10A Bronco |
| Airport | FFO |
| Photo Date | 07/06/2024 |
| Registration | 68-3787 |
| Views | 7561 |
© 2026 Austin Hull
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | LTV A-7 Corsair II |
| Airport | FFO |
| Photo Date | 07/06/2024 |
| Registration | 70-0970 |
| Views | 7990 |
© 2026 Austin Hull
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | General Dynamics F-111F Aardvark |
| Airport | FFO |
| Photo Date | 07/06/2024 |
| Registration | 70-2390 |
| Views | 7465 |
© 2026 Austin Hull
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | McDonnell Douglas F-15 Eagle |
| Airport | FFO |
| Photo Date | 07/06/2024 |
| Registration | 86-0156 |
| Views | 8739 |
© 2026 Austin Hull
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Boeing C-17 Globemaster III |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 07/24/2024 |
| Registration | 92-3292 |
| Views | 9733 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Boeing C-17 Globemaster III |
| Airport | DAY |
| Photo Date | 06/22/2024 |
| Registration | 07-7178 |
| Views | 10838 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Boeing B-52 Stratofortress |
| Airport | DAY |
| Photo Date | 06/22/2024 |
| Registration | 60-0026 |
| Views | 10613 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | LAL |
| Photo Date | 04/09/2022 |
| Registration | 65-10472 |
| Views | 8786 |
© 2026 Brandon McLeish
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 09/22/2024 |
| Registration | 64-13265 |
| Views | 8636 |
© 2026 Austin Hull
| Airline | USN - United States Navy |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/21/2024 |
| Registration | 61-4856 |
| Views | 10141 |
© 2026 Blake Hall
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | OFF |
| Photo Date | 08/24/2024 |
| Registration | 70-1578 |
| Views | 7434 |
© 2026 Jake Laws
| Airline | NASA |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | BIL |
| Photo Date | 07/05/2024 |
| Registration | N967NA |
| Views | 10158 |
© 2026 Adam L.
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | OKC |
| Photo Date | 10/18/2024 |
| Registration | 67-14927 |
| Views | 9098 |
© 2026 Harrison Bacci
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | CMH |
| Photo Date | 09/08/2024 |
| Registration | 70-1950 |
| Views | 10435 |
© 2026 Tyson
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | OKC |
| Photo Date | 01/11/2025 |
| Registration | 68-8217 |
| Views | 6700 |
© 2026 Harrison Bacci
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Northrop T-38 Talon |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/24/2024 |
| Registration | 63-8187 |
| Views | 64388 |
© 2026 Jackson Prejean
| Airline | Southwest Airlines |
| Aircraft | Boeing 737-700 |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 07/24/2024 |
| Registration | N218WN |
| Views | 10001 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Boeing C-17 Globemaster III |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 07/24/2024 |
| Registration | 92-3292 |
| Views | 9733 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Boeing C-17 Globemaster III |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 07/13/2024 |
| Registration | 00-0180 |
| Views | 8328 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | General Dynamics F-16 Fighting Falcon |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 09/02/2024 |
| Registration | 94-0049 |
| Views | 8299 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Boeing VC-25A |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 09/02/2024 |
| Registration | 92-9000 |
| Views | 11043 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Gulfstream C-37A |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 07/13/2024 |
| Registration | 99-0404 |
| Views | 8092 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | General Dynamics F-16 Fighting Falcon |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 09/01/2024 |
| Registration | 93-0550 |
| Views | 10607 |
© 2026 Austin Hull
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | General Dynamics F-16 Fighting Falcon |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 09/01/2024 |
| Registration | 94-0049 |
| Views | 10835 |
© 2026 Austin Hull
| Airline | American Airlines |
| Aircraft | Airbus A321-200 |
| Airport | PIT |
| Photo Date | 07/13/2024 |
| Registration | N994AN |
| Views | 11384 |
© 2026 Your Pittsburgh Spotter