|
|
Photo By Mark S. | Airline PRIVATE | Aircraft Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
|---|---|---|---|
| Registration NX217SH | Airport KDAY • View | Upload Date 09/12/2023 | Photo Date 07/23/2023 |
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cirrus SR20 |
| Airport | MYF |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N699YZ |
| Views | 15840 |
© 2026 Jack Jarzynka
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Eclipse EA500 |
| Airport | MYF |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N99XG |
| Views | 12893 |
© 2026 Jack Jarzynka
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Cessna 182 Skylane |
| Airport | MYF |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N155DJ |
| Views | 15546 |
© 2026 Jack Jarzynka
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Robinson R22 |
| Airport | SDM |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N155SH |
| Views | 14241 |
© 2026 Jack Jarzynka
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Bombardier Challenger 350 |
| Airport | SAN |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N595FX |
| Views | 16158 |
© 2026 Jack Jarzynka
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Tecnam P-2002 Sierra |
| Airport | YKZ |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | C-IWAS |
| Views | 11652 |
© 2026 Aaron Miles
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | PC-12/45 |
| Airport | FMY |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N399SA |
| Views | 10335 |
© 2026 Aaron Miles
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Gulfstream G550 |
| Airport | SAV |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N1BN |
| Views | 15552 |
© 2026 Dohwan Kim
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Gulfstream G550 |
| Airport | SAV |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N1BN |
| Views | 15334 |
© 2026 Dohwan Kim
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | FOE |
| Photo Date | 06/26/2021 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 16806 |
© 2026 Caleb Fleming
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/30/2022 |
| Registration | N1713P |
| Views | 16859 |
© 2026 Noah G
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | KMLU |
| Photo Date | 05/06/2023 |
| Registration | NONE |
| Views | 11017 |
© 2026 Hunter Carrico
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | DAY |
| Photo Date | 07/22/2023 |
| Registration | N217SH |
| Views | 17264 |
© 2026 Jack Oliver
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | KDAY |
| Photo Date | 07/23/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 19207 |
© 2026 Mark S.
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | KCWF |
| Photo Date | 05/20/2023 |
| Registration | N217SH |
| Views | 13462 |
© 2026 Brantsen Gill
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/24/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 14294 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/27/2023 |
| Registration | N6953X |
| Views | 12562 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/28/2023 |
| Registration | N1713P |
| Views | 13701 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | KDAY |
| Photo Date | 07/23/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 19207 |
© 2026 Mark S.
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Lockheed Martin F-22A Raptor |
| Airport | KDAY |
| Photo Date | 07/23/2023 |
| Registration | 08-4160 |
| Views | 18308 |
© 2026 Mark S.
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Lockheed Martin F-22A Raptor |
| Airport | KDAY |
| Photo Date | 07/23/2023 |
| Registration | 08-4160 |
| Views | 18372 |
© 2026 Mark S.
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | Lockheed Martin F-22A Raptor |
| Airport | KDAY |
| Photo Date | 07/23/2023 |
| Registration | 08-4160 |
| Views | 18362 |
© 2026 Mark S.
| Airline | USAF - United States Air Force |
| Aircraft | General Dynamics F-16 Fighting Falcon |
| Airport | KDAY |
| Photo Date | 06/22/2024 |
| Registration | 91-0395 |
| Views | 11257 |
© 2026 Carter Buckingham
| Airline | Delta Connection |
| Aircraft | Mitsubishi CRJ-900 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N582CA |
| Views | 15358 |
© 2026 Mark S.
| Airline | American Airlines |
| Aircraft | Embraer E175 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N114HQ |
| Views | 16349 |
© 2026 Mark S.
| Airline | United Express |
| Aircraft | Mitsubishi CRJ-550 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N526GJ |
| Views | 15361 |
© 2026 Mark S.
| Airline | Delta Connection |
| Aircraft | Embraer E175 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N206JQ |
| Views | 15996 |
© 2026 Mark S.
| Airline | American Eagle |
| Aircraft | Embraer E175 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N104HQ |
| Views | 15771 |
© 2026 Mark S.
| Airline | American Eagle |
| Aircraft | Embraer ERJ145 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N619AE |
| Views | 15190 |
© 2026 Mark S.
| Airline | Frontier Airlines |
| Aircraft | Airbus A320 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N227FR |
| Views | 16497 |
© 2026 Mark S.
| Airline | Delta Connection |
| Aircraft | Embraer E170 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N873RW |
| Views | 15687 |
© 2026 Mark S.
| Airline | United Express |
| Aircraft | Embraer E175 |
| Airport | CMH |
| Photo Date | Unknown |
| Registration | N84307 |
| Views | 14381 |
© 2026 Mark S.
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | FOE |
| Photo Date | 06/26/2021 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 16806 |
© 2026 Caleb Fleming
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | KDAY |
| Photo Date | 07/23/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 19207 |
© 2026 Mark S.
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/24/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 14294 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/28/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 13335 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/28/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 13304 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/28/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 13163 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/28/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 13132 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | OSH |
| Photo Date | 07/28/2023 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 12898 |
© 2026 Sam B
| Airline | PRIVATE |
| Aircraft | Mikoyan-Gurevich MiG-17 |
| Airport | None |
| Photo Date | 07/05/2024 |
| Registration | NX217SH |
| Views | 11523 |
© 2026 Lance T.